Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘGKSŻ odwołała wszystkie marcowe sparingi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-03-11 16:46

Epidemia koronawirusa COVID-19 dotyka różne dziedziny życia, wśród których znajduje się również sport. Nie inaczej jest w przypadku żużla, choć do startu sezonu pozostał ponad miesiąc. Generalna Komisja Sportu Żużlowego odwołała dziś bowiem wszystkie sparingi zaplanowane na marzec.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Komunikat Generalnej Komisji Sportu Żużlowego ukazał się w środę zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu. Czytamy w nim, iż GKSŻ nie wyraża zgody na organizację meczów kontrolnych aż do 1.04.2020.

Pełen komunikat Polskiego Związku Motorowego:
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Polski Związek Motorowy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu, zwraca się do wszystkich organizatorów wydarzeń w zakresie działalności PZM z rekomendacją zawieszenia przeprowadzania zawodów, imprez oraz szkoleń do dnia 1 kwietnia 2020 r. Główna Komisja Sportu Żużlowego nie wyraża zgody na organizację zawodów treningowych (sparingów) do 1 kwietnia 2020 r. W zależności od rozwoju sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym, o dalszych zaleceniach będziemy informowali na bieżąco.

Przypomnijmy, że w marcu Falubaz Zielona Góra miał rozegrać sparingi z OK Bedmet Kolejarzem Opole, Fogo Unią Leszno, Ostrovią Ostrów Wielkopolski oraz szwedzkim Lejonen Gislaved.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności