Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPILNE: lubuskie rozgrywki piłkarskie zawieszone!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-03-12 14:16

Koronawirus COVID-19 daje się we znaki wszystkim dyscyplinom sportu. Jednymi z ostatnich zawieszonych rozgrywek są piłkarskie zmagania organizowane przez Lubuski Związek Piłki Nożnej.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W czwartkowe popołudnie Lubuski Związek Piłki Nożnej opublikował komunikat, w którym poinformował o zawieszeniu rozgrywek IV ligi oraz klas niższych. Decyzja ta obowiązuje do odwołania.

Treść uchwały Lubuskiego Związku Piłki Nożnej:
Uchwała nr 14/2020
Zarządu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 12.03.2020 roku o zawieszeniu rozgrywek prowadzonych przez Lubuski Związek Piłki Nożnej.
W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym przez koronawirusa COVID-19 oraz decyzjami organów samorządowych o zamknięciu obiektów piłkarskich postanawia się:
– zawiesza się z dniem 12 marca 2020 roku do odwołania wszystkie rozgrywki prowadzone przez Lubuski Związek Piłki Nożnej,
– traci moc uchwała nr 13/2020 z 11.03.2020r.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Prezes LZPN
Robert Skowron

Ponadto Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował dziś o zawieszeniu rozgrywek piłkarskiej III ligi, zmagań młodzieżowych oraz wszystkich lig futsalowych do 29 marca 2020. Z kolei mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi oraz II ligi będą rozgrywane zgodnie z terminarzem, lecz bez udziału publiczności.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności