Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWeź udział w spocie Lechii Zielona Góra!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-04-29 18:47

Ciekawe zadanie dla kibiców Lechii Gran-Bud Zielona Góra! Klub przygotował nie lada gratkę, jaką jest udział fanów w spocie promocyjnym.

fot. KS Lechia Zielona Góra

Mimo braku sportowych zmagań, piłkarska Zielona Góra pamięta o kibicach futbolu. Widać to chociażby po działaniach Lechii Gran-Bud, która uruchomiła akcję #365dniNaDobre, w ramach której codziennie zdawany jest fanom raport z życia klubu.

Teraz z kolei władze Lechii zaproponowały kibicom wzięcie udziału w spocie promocyjnym. Aby znaleźć się w filmie, należy stworzyć krótkie nagranie, w którym do wykonania są następujące zadania:

Tak przygotowane nagranie należy wysłać na adres marketing@lechia-zg.pl. Autorzy zakwalifikowanych do spotu filmów otrzymają dodatkowo klubowe pamiątki.


2

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności