Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSport budzi się do życia! Lechia wznowiła treningi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-05-05 21:21

We wtorkowe popołudnie piłkarze Lechii Gran-Bud Zielona Góra uczestniczyli w pierwszym zespołowym treningu od początku pandemii.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Poluzowanie ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa sprawiło, że sportowcy w całej Polsce wreszcie mogli wrócić na swoje obiekty. Przypomnijmy, że od poniedziałku 4 maja otwarte zostały stadiony, boiska, pola golfowe oraz inna infrastruktura sportowa na świeżym powietrzu.

Efekt zniesienia części regulacji widać również w Winnym Grodzie. Jedną z pierwszych drużyn, która wznowiła treningi jest Lechia Gran-Bud Zielona Góra, która dziś wkroczyła na boiska zielonogórskiego MOSiR-u. Piłkarze Andrzeja Sawickiego trenowali w trzech grupach nieprzekraczających 6 osób. Każda z nich zajęła jedną murawę – stadion lekkoatletyczny, „dołek” oraz „górkę”. U zawodników, którzy stawili się na treningu widać było spory głód gry oraz chęć powrotu do ligowej rzeczywistości. Na razie nie wiemy jednak, kiedy to nastąpi.

Zobaczcie zdjęcia z tego treningu, klikając w powyższy link.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności