Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ#WielkieLubuskieDerby, czyli wirtualny pojedynek Lechii ze Stilonem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-05-11 12:12

W poniedziałkowy poranek wystartowała akcja pod hasłem #WielkieLubuskieDerby, którą zainicjowała Lechia Zielona Góra. Zwycięzca ma szansę powiększyć klubowy budżet o pół tysiąca złotych.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Akcja #WielkieLubuskieDerby narodziła się przez brak możliwości pojedynku na murawie pomiędzy dwiema lubuskimi stolicami. W ten sposób w ubiegły piątek Lechia rzuciła Stilonowi wyzwanie na pojedynek, w którym kluby mają szansę zgarnąć dodatkowe pieniądze do swoich budżetów.

Gorzowianie bardzo szybko odpowiedzieli na rzuconą rękawicę i przystąpili do zabawy. Jej zasady są proste: która z drużyn zbierze w przeciągu tygodnia więcej pieniędzy, wygra dodatkową pulę, w której znajduje się 500 zł od sponsora zielonogórskiego klubu, firmy Balkan-ca. Ponadto klub z Winnego Grodu przygotował dla swoich kibiców dodatkowe nagrody w związku z całą akcją.

Wirtualny pojedynek północy z południem trwa do końca bieżącego tygodnia. Jeśli chcecie pomóc zielonogórzanom (albo gorzowianom) w zainkasowaniu zwycięstwa, to obydwa kluby czekają na Wasze wpłaty. Szczegóły znajdziecie w poście poniżej oraz w mediach społecznościowych Lechii oraz Stilonu.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności