Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsaliści AZS-u z awansem do I ligi!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2020-05-14 19:55

Po piłce trawiastej przyszedł także czas na futsal. W czwartek poznaliśmy losy sezonu 2019/2020 w ligach halowych. W wyniku decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej awans do I ligi uzyskał KU AZS UZ Zielona Góra!

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że Akademicy sezon 2019/2020 zakończyli na 1. lokacie w lubuskiej II lidze. Miejsce to miało być premiowane możliwością udziału w barażu o awans na zaplecze Futsal Ekstraklasy, jednak przez panującą pandemię, do decydującego pojedynku nigdy nie doszło.

Teraz okazuje się, że wszyscy zwycięzcy wojewódzkich grup II ligi otrzymają bezpośredni awans klasę wyżej. Wśród nich znalazła się właśnie ekipa z Winnego Grodu, która tym samym wraca na ten szczebel po dwóch latach nieobecności. Co ciekawe, Polski Związek Piłki Nożnej w dzisiejszym komunikacie dotyczącym futsalu pominął kwestię awansów do I ligi, ale informacja ta została uzupełniona przez fanpage 1 Polskiej Ligi Futsalu.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności