Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLechia z pierwszymi kontraktami na nowy sezon

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-05-26 18:13

W przerwach od pokonywania kilometrów w ramach akcji #BieganieNaDobre, Lechia Gran-Bud Zielona Góra również nie próżnuje. Klub z Winnego Grodu podpisał w ostatnich dniach pierwsze umowy na zbliżający się sezon.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Wczoraj klub wydał oświadczenie, w którym poinformował m.in. o nowych umowach, które podpisali Łukasz Budzyński, Rafał Ostrowski i Jakub Babij. Dowiedzieliśmy się także, że w klubie zostaje również Wojciech Fabisiak. Inaczej ma się jednak sprawa Wojciecha Okińczyca, który ze względów prywatnych zdecydował się na rozwiązanie obecnego kontraktu. Niewykluczone jednak, że za miesiąc obie strony ponownie siądą do rozmów o nowym sezonie.

Dziś natomiast władze Lechii dogadywały warunki z kolejnymi zawodnikami. Nowe umowy podpisali Sebastian Górski, Aron Athenstadt, Mariusz Kaczmarczyk oraz Artur Małecki. W najbliższych dniach możemy spodziewać się kolejnych podpisów złożonych w zielonogórskim klubie.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności