Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZnamy datę startu III ligi w sezonie 2020/2021!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-05-28 16:53

Piłkarscy fani wreszcie mogą odliczać czas do startu rozgrywek! Na początku sierpnia rozpoczną się zmagania nowego sezonu w III lidze, grupie III.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ramowy terminarz rundy jesiennej w III lidze, grupie III opublikował dziś Opolski Związek Piłki Nożnej, który w najbliższym sezonie poprowadzi zmagania na tym szczeblu ligowym. Pierwsza kolejka odbędzie się już w drugi weekend sierpnia, czyli 08.08. Piłkarska jesień potrwa do 28. listopada i będzie liczyć łącznie 19 kolejek. Na ten moment nie znamy konkretnych par meczowych – o rozwoju sytuacji będziemy informowali na bieżąco.

Przypomnijmy, że pierwotnie w trzeciej grupie III ligi miały wystartować aż 22 drużyny, jednak z rozgrywek wycofały się Ruch Zdzieszowice i LZS Starowice, które najprawdopodobniej wezmą udział w zmaganiach opolskiej IV ligi. Oznacza to, że na ten moment lista uczestników zamyka się na 20.

Ramowy terminarz sezonu 2020/2021 dostępny jest tutaj.


13

0

0

3

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności