Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPierwszy nowy zawodnik w Stelmecie Enea!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2020-06-09 18:13

Zielonogórski klub ogłosił dziś podpisanie pierwszego kontraktu przed sezonem 2020/2021. Roczną umowę ze Stelmetem Enea zawarł Filip Put.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Filip Put to 27-letni podkoszowy, który na parkietach Energa Basket Ligi występuje od 2016 roku. Przez ten czas reprezentował zespoły Asseco Gdynia, Miasto Szkła Krosno, a w ubiegłym sezonie grał w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza. W drużynie z województwa śląskiego notował średnio 10,8 punktu na mecz, 3,3 zbiórki oraz 1,2 asysty.

A co o transferze myśli sam zainteresowany? – Wiele czynników zadecydowało o tym, że podpisałem kontrakt w Zielonej Górze. Na pewno jest to organizacja, jaką jest Stelmet, na pewno jest to osoba trenera Žana Tabaka, który jest świetnym fachowcem. Na pewno jest to jakiś rodzaj spełnienia marzenia – grać na tym poziomie, grać w Lidze VTB, grać o najwyższe cele w polskiej lidze. Myślę, że to dla mnie kolejny krok do przodu, ale liczę że podołam i mam nadzieję, że ten sezon będzie bardzo udany zarówno dla mnie jak i dla całej Zielonej Góry.


0

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności