Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRM Solar nowym sponsorem tytularnym Falubazu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-06-10 15:25

Równo o godzinie 15:00 ZKŻ SSA ogłosił pozyskanie nowego sponsora tytularnego ekstraligowej drużyny. W sezonie 2020 zielonogórzanie pojadą pod nazwą RM Solar Falubaz Zielona Góra.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że przed rokiem w nazwie Falubazu widniała firma Stelmet. Do tej pory zapowiadało się, że ekipa z Winnego Grodu wystartuje w tym sezonie bez sponsora tytularnego, lecz dziś wątpliwości zostały rozwiane – klub wsparła firma RM Solar. Warto tu zaznaczyć, że współpracuje ona również z Lechią Zielona Góra.

Dla nas to wielki sukces i wyzwanie. Dziękuję za zaangażowanie, które przyczyniło się do tego, że dziś możemy przedstawić firmę RM Solar jako naszego nowego sponsora tytularnego. Żużel przyciąga ludzi z pasją, a do takich należą właściciele i pracownicy RM Solar. Pozyskanie mocnego partnera to dodatkowa motywacja, by i na torze powalczyć o jak najlepsze wyniki – powiedział prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała cytowany przez portal falubaz.com.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności