Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNowa twarz zza oceanu w Stelmecie Enea!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2020-06-24 12:48

Do drużyny Stelmetu Enea BC Zielona Góra dołącza dziś Cecil Williams. Umowa z 25-latkiem została ogłoszona na środowej konferencji prasowej.

Cecil Williams to 25-letni Amerykanin, który gra na pozycji niskiego skrzydłowego. Do tej pory reprezentował w Europie francuski Sorgues Basket Club oraz portugalski Galitos Barreiro, w którego barwach grał w minionym sezonie. W tym zespole zanotował średnią 16,8 punktu na mecz, 6,7 zbiórki oraz 3,0 asysty.

Jestem podekscytowany tym, że dołączyłem do Stelmetu Enei BC. Słyszałem same dobre opinie o zielonogórskim klubie i jego kibicach. Wiem, że w tym roku zdobyliśmy mistrzostwo Polski i mogę obiecać, że będę pracował nad tym, żebyśmy powtórzyli ten sukces – powiedział Cecil Williams na łamach basketzg.pl.


0

1

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności