Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTrudny rywal Watahy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2018-05-19 11:21

Zbliżają się kolejne emocje na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego. W ramach 5. rundy I ligi rugby Wataha RC Zielona Góra podejmie AZS AWF Warszawa.

Mimo ubiegłotygodniowej porażki w Rumi, zielonogórzanie pozostają liderami tabeli. Tyle samo punktów, co Wataha, mają jednak dwie kolejne drużyny, czyli Sparta Jarocin i Arka Rumia. Fotel lidera jest zatem zagrożony, więc rugbyści z Grodu Bachusa muszą dziś wygrać, jeśli chcą dalej przewodzić ligowemu zestawieniu. Tym bardziej, że Sparta i Arka zmierzą się ze sobą w tej kolejce, co oznacza że któraś z tych ekip zapunktuje.

Dzisiejszy rywal Watahy, AZS AWF, plasuje się obecnie na 4. miejscu w lidze. Akademicy mają na swoim koncie zwycięstwa z Arką i Rugby Ruda Śląska. Polegli oni natomiast z Legią Warszawa oraz minimalnie ze Spartą Jarocin. To pokazuje, że AZS niewiele odstaje od czołówki, więc może być trudnym przeciwnikiem dla zielonogórzan. Czy fotel lidera pozostanie w Winnym Grodzie?

5. kolejka I ligi: Wataha RC Zielona Góra – AZS AWF Warszawa
Data: 19.05.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion UZ, ul. Wyspiańskiego 58, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności