Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzemysław Zamojski i Ivica Radić w Anwilu Włocławek!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2020-07-10 13:49

Anwil Włocławek „podkrada” Stelmetowi Enea BC Zielona Góra czołowych zawodników! Wczoraj dowiedzieliśmy się o transferze Ivicy Radicia, a dziś ogłoszono również odejście z Winnego Grodu Przemysława Zamojskiego.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

„Rottweilery” w tym tygodniu wzmocniły się aż dwoma byłymi zawodnikami Stelmetu Enea. Najpierw dołączył do nich Ivica Radić, co już było niemałą niespodzianką. Dziś również Anwil potrafił zaskoczyć, podpisując kontrakt z Przemysławem Zamojskim. O odejściu „Zamoja” z Grodu Bachusa mówiło się już od jakiegoś czasu, gdyż przeszkodą w porozumieniu ze Stelmetem miała być gra Zamojskiego w kadrze 3x3, z którą w przyszłym roku ma on uczestniczyć w eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich. Kolidowałoby to z fazą play-off w Energa Basket Lidze i Lidze VTB.

Przemysław Zamojski reprezentował barwy Stelmetu Enea od sezonu 2013/2014. Przez ten czas zdobył on z zespołem cztery złota i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski. Dwukrotnie sięgał również po Puchar Polski.


0

1

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności