Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘW ćwierćfinale wyjazd do Gorzowa! Wyniki losowania wojewódzkiego Pucharu Polski

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-07-20 10:49

W poniedziałek w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Lechia Gran-Bud Zielona Góra trafiła w nim na gorzowski Piast Karnin.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Piast Karnin to klub z Gorzowa Wielkopolskiego, który w przeszłości występował nawet na poziomie III ligi. Teraz jednak od kilku sezonów walczy w gorzowskiej klasie okręgowej, w której ostatnio zajął 3. lokatę. Z kolei w 1/8 finału PP pokonał na wyjeździe A-klasową Deltę Smardzewo 3:2.

Teraz Piast będzie rywalem zielonogórskiej Lechii Gran-Bud, która w sobotę wyeliminowała ZAP Syrenę Zbąszynek 3:1. Spotkanie ćwierćfinałowe odbędzie się już w najbliższą środę w Gorzowie. Wygrany zmierzy się w półfinale ze zwycięzcą pary Carina Gubin – Czarni Żagań.

Wyniki losowania ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski:


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności