Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMartins Ekwueme wraca do Winnego Grodu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-07-27 14:01

Duże wzmocnienie Lechii Gran-Bud Zielona Góra! Znany już zielonogórskim kibicom Martins Ekwueme dołącza do ekipy prowadzonej przez Andrzeja Sawickiego. Klub ogłosił to dziś na konferencji prasowej.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Ekwueme to niespełna 35-letni zawodnik, który w swojej karierze zwiedził niejeden klub na wysokim poziomie. Grał m.in. w barwach Wisły Kraków, z którą dwukrotnie świętował Mistrzostwo Polski, Legii Warszawa, z którą zdobył Puchar Polski czy też Zagłębia Lubin. W ostatnich latach reprezentował Falubaz Zielona Góra oraz Górnik Polkowice. I to właśnie z II-ligowca Martins wraca do Zielonej Góry.

Nigeryjczyk, który od 4 lat posiada również polskie obywatelstwo, podpisał z Lechią Gran-Bud 2-letnią umowę. Treningi z drużyną zacznie dopiero w przyszłym tygodniu, bowiem jeszcze kilka dni temu występował na II-ligowych boiskach i potrzebuje chwili odpoczynku.


2

1

2

0

0

0

Komentarze

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności