Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLechia z awansem do finału lubuskiego Pucharu Polski!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-07-29 20:45

Choć Carina Gubin postawiła twarde warunki, to Lechia Gran-Bud pewnie zwyciężyła w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski 4:0.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Od samego początku gospodarze wyraźnie przeszli do ataku, nie obawiając się rywala z wyższej ligi. Ekipa z Gubina bardzo często znajdowała drogę do bramki Lechii, ale Łukasz Budzyński ani razu nie skapitulował. Z kolei pierwszy groźniejszy atak zielonogórzan od razu zakończył się golem- w 9. minucie głową wynik otworzył Szymon Kobusiński.

Po stracie bramki miejscowi nie poddawali się, ale było widać, że z czasem do głosu coraz bardziej dochodzą zielonogórzanie. Potwierdzili to w drugiej odsłonie – najpierw z dystansu celnie uderzył Przemysław Mycan, a chwilę po nim swoje drugie trafienie zanotował Szymon Kobusiński.

Przy wyniku 3:0 dla gości Carina wciąż potrafiła nastraszyć defensywę Lechii, ale starania gubinian spełzły na niczym. Podopieczni Andrzeja Sawickiego dobili jeszcze rywala w 94. minucie za sprawą gola Dawida Czarneckiego.

Dzięki wygranej 4:0 Lechia Gran-Bud Zielona Góra zameldowała się w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Jej rywalem będzie Warta Gorzów, która w półfinale pokonała Polonię Słubice 2:1.

Lubuski Puchar Polski, półfinał: Carina Gubin – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra 0:4 (0:1)


5

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności