Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKoronawirus krzyżuje plany! Mecz Lechia – Miedź II odwołany!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-08-14 18:17

W drużynie Miedzi II Legnica wykryto zakażenie koronawirusem u jednego z piłkarzy. Właśnie z tym zespołem miała się mierzyć w niedzielę Lechia Gran-Bud Zielona Góra, jednak z powodu kwarantanny spotkanie zostało przełożone.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

O wykryciu koronawirusa w zespole rezerw Miedź Legnica poinformowała już w minioną środę. Wtedy to od razu zostało przełożone spotkanie legnickiego III-ligowca z Polonią Bytom. Dopiero dziś jednak wydana została oficjalna decyzja w sprawie niedzielnego meczu Lechii Gran-Bud Zielona Góra z Miedzią II.

Zgodnie z przewidywaniami spotkanie zostało przełożone na inny termin, który zostanie ustalony zapewne w najbliższych dniach. Klub z Winnego Grodu poinformował już, że wszystkie zakupione bilety na pojedynek z legnicką drużyną zachowują ważność.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności