Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLigowe ostatki

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-05-25 11:09

Przed zielonogórskimi szczypiornistami ostatni mecz sezonu ligowego. W sobotę w hali przy ul. Szafrana AZS Uniwersytet Zielonogórski zmierzy się z przedostatnią w tabeli Gwardią Koszalin.

Najbliższy rywal Akademików co prawda plasuje się na przedostatniej lokacie, lecz koszalinianie są w ostatnim czasie w dobrej dyspozycji, co pokazali wygrywając chociażby z Sokołem Kościerzyna czy AZS-em Warszawa. Dzięki temu zrywowi pod koniec sezonu, Gwardia zapewniła już sobie utrzymanie w I lidze, ale nie można liczyć, że przyjezdni odpuszczą spotkanie w Zielonej Górze.

Już w pierwszym meczu w Koszalinie drużyna z Pomorza pokazała lwi pazur. Zielonogórzanie mimo kilkukrotnego budowania przewagi, zwyciężyli zaledwie jednym punktem, bowiem miejscowi potrafili błyskawicznie zniwelować straty do AZS-u.

Tym razem może być podobnie, gdyż Gwardia zapowiada walkę o każdy ligowy punkt. Dzięki temu zielonogórscy kibice mogą oczekiwać fantastycznego zwieńczenia sezonu ligowego, które miejmy nadzieję, padnie łupem zawodników z Winnego Grodu.

29. kolejka I ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Gwardia Koszalin
Data: 26.05.2018, godzina 18:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności