Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNowy sponsor tytularny IV ligi i klasy okręgowej!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-10-07 22:50

W środowy wieczór Lubuski Związek Piłki Nożnej ogłosił podpisanie umowy z firmą JAKO, która została tym samym sponsorem tytularnym lubuskiej IV ligi oraz klasy okręgowej.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Wieść o sponsorze tytularnym dwóch najwyższych lubuskich szczebli rozgrywkowych została ogłoszona w przerwie rozgrywanego w Gorzowie Wielkopolskim finału Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa lubuskiego. Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Nożnej podpisał umowę z przedstawicielem firmy JAKO, która będzie obowiązywać w latach 2020-2024. Jak czytamy w komunikacie Związku, nowy sponsor zapewni wszystkim klubom IV ligi i klasy okręgowej vouchery na sprzęt sportowy i piłki meczowe.

Od najbliższej kolejki oficjalne nazwy tych szczebli rozgrywkowych w naszym województwie to JAKO IV Liga i JAKO Klasa Okręgowa. Przypomnijmy, że dotychczas lubuskie ligi nie miały sponsora tytularnego.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności