Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPorażka Lechii II na trudnym terenie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-10-11 14:26

Zespół rezerw Lechii Zielona Góra w sobotnie popołudnie udał się do Gubina na starcie z miejscową Cariną w ramach 12. kolejki JAKO IV Ligi. Faworyzowani gospodarze pokonali zielonogórzan 3:1.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Gubin w IV lidze nigdy nie był dla zielonogórzan łatwym terenem do zdobywania punktów. Również i w tym sezonie Carina walczy o najwyższe cele, co potwierdziła w potyczce z Lechią II. Prowadzenie miejscowym dał po pół godzinie gry Gracjan Komarnicki, a po kolejnych dwóch kwadransach podwyższył Przemysław Haraszkiewicz. W 73. minucie podopieczni Macieja Góreckiego zdobyli bramkę kontaktową za sprawą strzału Tobiasza Samka, lecz na więcej gubinianie nie pozwolili. Drużynę przyjezdną dobił w doliczonym czasie gry Marcin Piec.

Aktualnie Lechia II Zielona Góra zajmuje 12. lokatę w tabeli JAKO IV Ligi, natomiast Carina zamyka podium ze stratą 3 punktów do liderującego Dębu Przybyszów. Za tydzień do Winnego Grodu przyjedzie 14. w ligowej klasyfikacji ZAP Syrena Zbąszynek. Mecz ten 18.10 w samo południe.

JAKO IV Liga, 12. kolejka: Carina Gubin – Lechia II Zielona Góra 3:1 (1:0)
1:0 Gracjan Komarnicki 30’
2:0 Przemysław Haraszkiewicz 58’
2:1 Tobiasz Samek 73’
3:1 Marcin Piec 90+3’

Składy drużyn:
Carina Gubin: Kubasiewicz – Lechowicz, Izdebski, Butowicz, Haraszkiewicz, Jasiński, Komarnicki, Piec, Skrzyński, Witczak, Woźniak – Tsokur, Bławuciak, Ganczarek, Fiedorowicz, Wójcik, Bogdanowicz.
Lechia II Zielona Góra: Budzyński – Lisowski, Łyczko, Bitner, Samek, Brzeźniak, Czarnecki, Topolski, Zioła, Athenstadt, Bartczak – Sieracki, Obst, Sowiński, Jasiak, Dąbrowski, Bednarz, Ławecki.


3

0

0

1

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności