Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKoniec sezonu dla Watahy!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2020-10-17 13:25

Mimo awansu do fazy play-off LFA9, zielonogórscy futboliści nie będą uczestniczyć w ćwierćfinałach rozgrywek. Taką decyzję podjął zarząd KFA Wataha.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W oświadczeniu, które klub z Grodu Bachusa wydał w piątek, czytamy, iż taka decyzja została podjęta w związku ze wzmożonym wzrostem zachorowań na chorobę wywołaną koronawirusem oraz restrykcyjne obostrzenia, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie. Zarząd klubu postanowił zatem nie ryzykować zdrowia swoich zawodników oraz ich otoczenia i zakończyć udział w tegorocznej kampanii Ligi Futbolu Amerykańskiego.

W niedzielę Wataha miała brać udział w ćwierćfinałowym pojedynku LFA9 przeciwko Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers. Wycofanie z rozgrywek oznacza, że zespół z województwa warmińsko-mazurskiego walkowerem awansował do półfinału. Podobną decyzję podjęli włodarze Rzeszów Rockets, którzy w innym ćwierćfinale mieli się zmierzyć z Armadą Szczecin.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

0

2

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności