Syrena Zbąszynek zwycięska przy Sulechowskiej

2020-10-19 10:35

Niestety Lechia II Zielona Góra wciąż ze zmiennym szczęściem walczy w rozgrywkach IV ligi. W niedzielne południe podopieczni Macieja Góreckiego przegrali u siebie z ZAP Syreną Zbąszynek 1:3.

Goście ze Zbąszynka już w pierwszej połowie zyskali przewagę nad zielonogórzanami. Nie minął nawet kwadrans gry, a Paweł Dulat otworzył wynik, pokonując Jakuba Marczaka. Na kolejne trafienia musieliśmy czekać do drugiej odsłony, ale również w niej strzelali głównie piłkarze Syreny. W odstępie 10 minut zdołali oni odskoczyć na 3:0. Lechia była w stanie zdobyć jedynie honorowego gola w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Po 13 kolejkach JAKO IV Ligi Lechia II Zielona Góra plasuje się na 13. miejscu w tabeli. Za tydzień czeka ją wyjazd do Nowej Soli, gdzie zmierzy się z 8. w klasyfikacji Arką.

JAKO IV Liga, 13. kolejka: Lechia II Zielona Góra – ZAP Syrena Zbąszynek 1:3 (0:1)
0:1 Paweł Dulat 12’
0:2 Paweł Dulat 60’
0:3 Bartosz Jóźwiak 70’
1:3 Dawid Sowiński 90’

Lechia II Zielona Góra: Marczak – Kocik, Łyczko (C), Samek, Brzeźniak, Jasiak, Budziński, Topolski, Zioła, Lisowski, Bartczak – Sieracki, Obst, Zientarski, Waszkowiak, Sowiński, Bednarz, Jasiński.