Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademicy wciąż bez zwycięstwa

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2020-10-25 14:36

Siatkarze AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie mogą zaliczyć początku bieżącego sezonu do udanych. W sobotę przegrali oni z Chrobrym Głogów 0:3 i zostali jedyną drużyną w lidze bez zwycięstwa.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

W zespole z Winnego Grodu trwa kiepska passa w rozgrywkach siatkarskiej II ligi. Zielonogórzanie przegrali w sobotę swój 5. mecz w tym sezonie. Ich pogromcą został SPS Chrobry Głogów, który zwyciężył bez straty seta. I choć w poszczególnych partiach, a zwłaszcza w ostatniej, siatkarze AZS-u potrafili nawiązać walkę z rywalem, to nie udało im się odczarować tego nie najlepszego początku sezonu.

Po 5 kolejkach II ligi Akademicy zamykają tabelę, mając w dorobku zaledwie 1 „oczko”. Kolejne spotkanie rozegrają oni za 2 tygodnie w Nowej Soli z niepokonaną dotąd Astrą.

II liga, 5. kolejka: KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – SPS Chrobry Głogów 0:3 (20:25, 21:25, 26:28)


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności