Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMartin Vaculik poza Winnym Grodem! Żużlowiec rozwiał wątpliwości

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-11-03 19:41

W poniedziałkowy wieczór oficjalnie potwierdziły się medialne doniesienia o odejściu Martina Vaculika z RM Solar Falubazu Zielona Góra. Zawodnik poinformował dziś o tym w mediach społecznościowych.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

O tym, że Słowak ma opuścić zielonogórski klub mówiło się już od dłuższego czasu. Pierwsze doniesienia pojawiały się nawet w trakcie ubiegłego sezonu i był on wówczas łączony ze Stalą Gorzów. Dziś wiemy już oficjalnie, że Vaculik zakończył swoją przygodę z żółto-biało-zielonymi barwami. W mediach społecznościowych podziękował za wsparcie działaczom, kibicom oraz sponsorom. Nie ma natomiast jeszcze oficjalnego potwierdzenia, gdzie trafi 30-letni żużlowiec.

Przypomnijmy, że Martin Vaculik dołączył do Falubazu w 2019 roku, przychodząc z północnej stolicy województwa. W obydwu sezonach był on najskuteczniejszym zawodnikiem zielonogórskiego zespołu, notując średnie biegopunktowe na poziomie 2,319 oraz 2,178 (odpowiednio: czwarty oraz piąty wynik w PGE Ekstralidze).


0

1

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności