Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFalubaz zamienił na GKM. Norbert Krakowiak żegna się z Winnym Grodem!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-11-04 11:24

Norbert Krakowiak poinformował dziś, że zakończył swoje występy w RM Solar Falubazie Zielona Góra. Od przyszłego sezonu będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Młody zawodnik o swoim transferze poinformował dziś w mediach społecznościowych. Potwierdził to klub z Grudziądza, który dzięki temu zyskał mocne ogniwo na pozycji seniora U-24.

Rozmowy w Grudziądzu były bardzo konkretne, moja rola w zespole została przedstawiona na samym początku i to było dla mnie bardzo ważne. Oczywiście nigdzie nie będzie takiej sytuacji, że nie będzie walki o skład, ale myślę, że wizja składu i to jak to ma wszystko wyglądać przekonało mnie do wyboru GKM-u – powiedział Norbert Krakowiak, cytowany przez fanpage grudziądzkiego zespołu.

Krakowiak spędził w Winnym Grodzie dwa ostatnie lata. Notował w nich średnie biegopunktowe 1,000 oraz 1,566. Ten drugi sezon był dla niego szczególnie udany, bowiem był on mocnym punktem formacji juniorskiej Falubazu oraz czołowym polskim młodzieżowcem.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności