Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSawa vs Suchy, czyli pojedynek dla podopiecznych CLDiM w Zaborze

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-11-10 16:59

Lechia Zielona Góra rozpoczęła w poniedziałek akcję Sawa vs Suchy, w ramach której kibice mogą pomóc podopiecznym Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze oraz wygrać udział w meczu charytatywnym.

fot. KS Lechia Zielona Góra

Akcja rozpoczęła się w miniony poniedziałek. W jej ramach charytatywnie zmierzą się dwie drużyny – zespół Sawy, czyli trenera Andrzeja Sawickiego, oraz zespół Suchego, czyli Michała Sucharka. Pierwszy etap pojedynku odbywa się online – kibice mogą już kupować wirtualne cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na sprzęt dla podopiecznych Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Każdy może zdecydować, czy chce dołączyć do drużyny Sawy czy Suchego.

Po zakończeniu sprzedaży cegiełek – konkretnie 2 grudnia 2020 – spośród nabywców zostanie wylosowanych po 5 osób z każdej drużyny, które będą mogły wziąć udział w pełnej jednostce treningowej oraz w meczu charytatywnym pomiędzy zespołami Sawy i Suchego. Spotkanie to odbędzie się jak tylko pozwolą na to względy sanitarne oraz pogoda. Ponadto zakupione cegiełki wezmą udział w losowaniu gadżetów Lechii Zielona Góra.

Co zrobić, aby dołączyć do akcji? Wystarczy zakupić jedną lub więcej cegiełek na stronach portalu Abilet.pl:
Drużyna Sawy
Drużyna Suchego


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności