Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZnamy kadrę Falubazu na sezon 2021! Dwie nowe twarze w Zielonej Górze!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-11-12 18:37

W czwartkowy wieczór odbyła się konferencja prasowa Falubazu Zielona Góra, na której prezes Wojciech Domagała oraz trener Piotr Żyto przedstawili skład zielonogórskiej drużyny na sezon 2021.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Potwierdziły się medialne doniesienia o nowych twarzach w Winnym Grodzie. Zespół z W69 zasilą w przyszłym sezonie Matej Zagar oraz Max Fricke. Słoweniec po dobrym sezonie w Motorze Lublin, w którym wykręcił średnią biegopunktową na poziomie 2,068, na rok przenosi się do Zielonej Góry. Z kolei Australijczyk, który zanotował ostatnio średnią 1,554, podpisał z Falubazem dwukrotną umowę.

Klub poinformował również o przedłużeniu dwóch kontraktów. Żółto-biało-zielone barwy nadal reprezentować będą Piotr Protasiewicz oraz Mateusz Tonder, który skończył wiek juniora i będzie występował na pozycji U24. Poza tym ważne kontrakty mają Patryk Dudek, Damian Pawliczak, Jan Kvech oraz młodzieżowcy: Jakub Osyczka, Fabian Ragus i Nile Tufft.

Umowę o kolejny rok przedłużył również trener Piotr Żyto, który tym samym zostanie w Winnym Grodzie do sezonu 2022 włącznie.


1

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności