Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Czy Stelmet Enea pozytywnie zakończy sezon?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2018-05-29 15:45

Będzie o to niezwykle ciężko. Zielonogórzanie fatalnie rozegrali pierwszy pojedynek o brązowy medal i w rewanżu mają do odrobienia aż 22 punkty. W dodatku atmosfera wokół klubu nie jest najlepsza.

fot. Andrzej Romański/EBL

Jak informowaliśmy wczoraj, Stelmet Enea BC przystąpi do ostatniego spotkania sezonu z Andrzejem Adamkiem w roli trenera. W poniedziałkowy poranek z posady szkoleniowca zrezygnował Andrej Urlep.

Atmosfera wokół klubu jest tak kiepska, że Klub Kibica Zastal odwołał planowany wyjazd do Torunia. Mimo że łączny koszt wyjazdu jednej osoby zamykał się w 5 zł, organizatorzy mieli problem z zapełnieniem autobusu.

Wielu kibiców oraz ekspertów przed rewanżem skazuje zielonogórzan na porażkę. Patrząc na ostatnie wyniki Stelmetu, nie można się temu dziwić. Pamiętajmy jednak, że sport potrafi być nieobliczalny i, póki nie zabrzmi końcowa syrena, nie wieszajmy medali na szyjach torunian.

Półfinał Energa Basket Ligi, mecz o 3. miejsce – rewanż: Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra
Data: 29.05.2018, godzina 20:00
Miejsce: Arena Toruń, ul. Bema 73/89, Toruń.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć