Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘGładka wygrana nowosolan w Zielonej Górze

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2021-01-23 22:21

W ramach 15. kolejki II ligi siatkarzy AZS UZ podejmował będącą w czubie tabeli Astrę Nowa Sól. Faworyzowani goście nie mieli większych problemów i pokonali zielonogórzan bez straty seta.

fot. Sebastian Cielecki / ZGSPORT.PL

Akademicy, którzy w tym sezonie zwyciężyli tylko dwa razy, nie byli faworytami tego meczu. Potwierdziło to boisko, bowiem ciężko im było nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem. O ile w pierwszym secie AZS-owi udało się wywalczyć 18 punktów, to w kolejnych szło mu już coraz gorzej – zdobył on odpowiednio: 15 w drugim i zaledwie 11 w trzecim. Dzięki temu ekipa z Nowej Soli zapisała na swoje konto kolejne 3 „oczka”.

To już 12. porażka siatkarzy z Winnego Grodu w tym sezonie. Słaby bilans sprawia, że plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Za tydzień na wyjeździe zmierzą się oni z Sobieskim Areną Żagań.

II liga, 15. kolejka: KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – MKST Astra Nowa Sól 0:3 (18:25, 15:25, 11:25)


0

0

0

2

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności