Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ9 goli w sparingu Lechii II

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-02-06 16:05

Po raz kolejny mecz kontrolny Lechii II Zielona Góra dostarczył nam sporej liczby bramek. IV-ligowiec z Winnego Grodu pokonał przy Sulechowskiej Sokoła Jerzmanowa 5:4.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Początek meczu należał do zielonogórzan, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie. Po rzucie rożnym nastąpiło wówczas zamieszanie w okolicy pola karnego gości, które wykorzystał Karol Łyczko, otwierając wynik spotkania. Ponad 20 minut później trafienie z 16. metra dołożył Adrian Topolski.

Wynik 2:0 długo się nie utrzymał – w 34. minucie bramkę kontaktową zainkasowali goście, a już chwilę po tym odpowiedział im Maciej Brzeźniak. Zespół spod Głogowa zdołał jednak tuż przed przerwą zdobyć drugiego gola – tym razem z rzutu karnego.

Po zmianie stron znów to Lechia lepiej radziła sobie w pierwszych minutach. Z 3:2 rezultat szybko został zmieniony na 5:2 za sprawą dwóch trafień Dawida Sowińskiego. Jednak im bliżej końca tym znowu goście nabierali rozpędu. Tym samym zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać Gracjana Sieradzkiego, przez co po 90 minutach wynik brzmiał 5:4.

Mecz towarzyski: Lechia II Zielona Góra – Sokół Jerzmanowa 5:4 (3:2)
Bramki dla Lechii: 4’ Karol Łyczko, 27’ Adrian Topolski, 38’ Maciej Brzeźniak, 54’ Dawid Sowiński, 76’ Dawid Sowiński.


1

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności