Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSparingowa sobota: wygrana i remis Lechii

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-02-13 14:42

Za nami kolejne zimowe sparingi drużyn Lechii Zielona Góra. Dziś przy Sulechowskiej zmierzyły się one z Drzonkowianką oraz Cariną Gubin.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jako pierwsi na sztuczne boisko zielonogórskiego MOSiR-u wybiegli podopieczni Macieja Góreckiego, którzy zmierzyli się z Drzonkowianką. Po początkowej, wyrównanej fazie meczu, kontrolę nad spotkaniem szybko przejęli IV-ligowcy, którzy wysoko pokonali rywala z „okręgówki”, łącznie aplikując mu 9 bramek. Ekipa ze wschodu miasta honorowe trafienie zdobyła pod koniec meczu.

Mecz towarzyski: Lechia II Zielona Góra – Drzonkowianka PKM Zachód Racula 9:1

W samo południe z kolei boisko przejął pierwszy zespół Lechii, którego przeciwnikiem była Carina Gubin. Lider JAKO IV Ligi zremisował z zielonogórzanami 1:1. Bramkę dla zespołu z Winnego Grodu zdobył Przemysław Mycan.

Mecz towarzyski: Lechia Zielona Góra – Carina Gubin 1:1


5

0

0

0

0

0

Komentarze

Fan dnia 2021-02-13 14:53 napisał(a):
Kto strzelał dla drugiego zespołu?
Paweł Górski / ZGSPORT.PL dnia 2021-02-13 19:10 napisał(a):
@Fan: Niestety przez covid w redakcji na meczu był tylko nasz fotograf i wiemy jedynie, że bramki strzelali m.in. Mateusz Bartczak, Tobiasz Samek i Patryk Jasiak.
Fan dnia 2021-02-13 20:17 napisał(a):
Ok dzięki może kierownik wam podpowie

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności