Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSkyler Bowlin nowym zawodnikiem Zastalu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-02-19 13:09

Drugim po Krzysztofie Sulimie wzmocnieniem Enea Zastalu BC Zielona Góra w tym tygodniu został Skyler Bowlin. 31-latek ma wypełnić lukę po Iffe Lundbergu.

fot. fiba.basketball

Amerykanin większość swojej kariery spędził w niemieckiej Bundeslidze, a przed bieżącym sezonem przeniósł się do greckiego Iraklisu Saloniki. Zdobywał tam średnio 8 punktów na mecz i 4,4 asysty. Podobne statystyki notował z greckim zespołem na parkietach FIBA Europe Cup.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę podpisać kontrakt z Eneą Zastalem BC Zielona Góra! Obserwowałem wasze spotkania, ponieważ bardzo dobrze znam się z Iffe Lundbergiem z czasów naszych występów w Danii. Obecny sezon jest bardzo dobry dla zielonogórskiej drużyny i nie mogę doczekać się kiedy do niej dołączę. Chcę być tym elementem, który pozwoli Zastalowi kontynuować świetną grę. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale będę ciężko pracował nad tym, aby zdobyć z klubem wszystko co się da – powiedział Bowlin na łamach klubowego portalu basketzg.pl.

Zielonogórski klub podpisał z Amerykaninem umowę obowiązującą do końca bieżącego sezonu.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności