Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘBlake Reynolds żegna się z Zieloną Górą

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-02-20 17:13

Już od dłuższego czasu mówiło się o potencjalnym odejściu Blake’a Reynoldsa z Enea Zastalu BC Zielona Góra. Dziś zostało to potwierdzone przez klub.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Reynolds dołączył do Zastalu przed obecnym sezonem. Zanotował on łącznie 25 występów w barwach drużyny z Winnego Grodu. Rzucał średnio 10,4 punktu w Energa Basket Lidze i 5,8 punktu w Zjednoczonej Lidze VTB. 25-latek od jakiegoś czasu dostawał jednak wyraźnie mniej okazji do pokazania się na parkiecie. Główną przyczyną był nadmiar obcokrajowców w zespole i jeden z nich zawsze musiał zostawać poza składem, a najczęściej padało właśnie na Reynoldsa.

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość gry w Enei Zastalu. Mam mnóstwo dobrych wspomnień z Zielonej Góry, których nie zapomnę do końca życia. Dziękuję fanom za wsparcie, a moim kolegom z drużyny za sezon pełen sukcesów. Życzę drużynie Zastalu wszystkiego, co najlepsze! – powiedział Amerykanin cytowany przez basketzg.pl.

Kontrakt pomiędzy Reynoldsem a zielonogórskim klubem został rozwiązany za porozumieniem stron. Nową drużynę znalazł on w lidze rumuńskiej.


0

1

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności