Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPracowity długi weekend Akademików

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-05-31 10:05

Od jutra w Opolu odbywać się będzie turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Nie mogło tam zabraknąć reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zielonogórscy szczypiorniści zwycięstwem zakończyli zmagania w I lidze, lecz nie jest to dla nich koniec sezonu. W ten weekend czeka ich ciężka przeprawa przez finał Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Opolu.

Faza grupowa zostanie przeprowadzona w piątek i w sobotni poranek. Runda pucharowa z kolei została wyznaczona na sobotni wieczór oraz niedzielę. Zielonogórzanie mecze fazy grupowej rozegrają w opolskiej hali Gwardia, a ich przeciwnikami będą Politechnika Świętokrzyska w Kielcach, UMCS Lublin oraz Politechnika Łódzka. Pełna rozpiska spotkań dostępna jest na stronie organizatora.

Rozkład jazdy zielonogórzan w fazie grupowej turnieju finałowego AMP:

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności