Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOficjalnie: niższe ligi zawieszone!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-03-15 10:36

Potwierdziły się dotychczasowe przypuszczenia w związku z wprowadzonym w województwie lubuskim lockdownem. Lubuski Związek Piłki Nożnej poinformował dziś o zawieszeniu rozgrywek od IV ligi w dół.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Od 15 marca w województwie lubuskim zaostrzone zostały obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Dziś poznaliśmy oficjalną decyzję Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. W odpowiedzi na te obostrzenia, władze lubuskiej piłki zawiesiły rozgrywki IV ligi i niższych.

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami dla naszego województwa czasowo zawieszamy rozgrywki IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych seniorskich. Jednocześnie informujemy, że rozgrywki seniorskie zostaną wznowione zgodnie z terminarzem niezwłocznie po zniesieniu obostrzeń – czytamy w komunikacie Lubuskiego ZPN.

Bez zmian natomiast grać będą III liga oraz rozgrywki juniorskie.


0

2

0

0

3

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności