Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCo słychać u Watahy?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2021-03-16 16:52

W poniedziałek KFA Wataha Zielona Góra i Ford Germaz zorganizowały konferencję prasową, na której poinformowano o współpracy i planach klubu na najbliższy czas.

fot. reprezentuj.com

Najważniejsze pytanie dla kibiców: kiedy wystartuje tegoroczny sezon? Start rozgrywek Polskiej Futbol Ligi, organizowanej przez Związek Futbolu Amerykańskiego w Polsce, zaplanowany jest na sierpień. Jak poinformował zielonogórski klub, w tym roku „Wilki” ponownie wystartują w formule 9-osobowej. Tym razem jednak kolejki nie będą już rozgrywane w formie turniejów, a tradycyjnych „jednorazowych” meczów. Liga 9-osobowa wymusza jednak brak transferów ze Stanów i zachodniej Europy. W poszukiwaniu ciekawych zawodników klub rozgląda się na wschód.

Jeśli sytuacja z koronawirusem pozwoli, pod koniec kwietnia odbędzie się rekrutacja do drużyny. Ponadto planowane jest przywrócenie zespołu juniorskiego, którego rozwój zahamowała pandemia.

Aktualnie futboliści Watahy wrócili do treningów, ale na razie są to tylko ćwiczenia kondycyjno-siłowe. Powrót na murawę dopiero przed nimi.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności