Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘGKS Tychy lepszy od Lechii

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-03-21 16:59

Trzecia kolejka Centralnej Ligi Juniorów U17 przyniosła Lechii Zielona Góra drugą porażkę. Tym razem lepszy od zielonogórzan okazał się zespół GKS-u Tychy.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Mająca 1 punkt na koncie Lechia pojechała dziś do GKS-u, który zanotował dotąd 2 remisy. Obie drużyny miały zatem zamiar walczyć o premierową wygraną tej wiosny. Zadanie to wypełnili gospodarze, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Po zmianie stron miejscowi dołożyli jeszcze dwa gole, a Lechia zdołała jedynie zainkasować honorowe trafienie. Jego autorem został Kacper Dąbrowski.

Po trzech kolejkach CLJ U17 Lechia ma na koncie 1 punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Za tydzień na własnym terenie zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Centralna Liga Juniorów U17, 3. kolejka: KP GKS Tychy – Lechia ZRRT S.A. Zielona Góra 4:1 (2:0)

Skład Lechii: Sieracki – Dąbrowski, Kurowski, Wochnik, Lubieniec (C), Guder, Wójcik, Mania, Zientarski, Sadowski, Dawcewicz – Słodki, Filipczak, Grzegorczyk, Osiński, Połomka, Szubra.


1

0

0

0

0

1

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności