Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘArgentyńczyk w barwach Lechii Zielona Góra!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-03-23 16:37

Lechia Zielona Góra ogłosiła dziś podpisanie kontraktów z dwoma zawodnikami. Pierwszym z nich jest Rafał Ostrowski, który przedłużył umowę z zielonogórskim klubem. Drugim natomiast – Argentyńczyk Ilán Rappoport.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Klub poinformował o tym na zwołanej dziś przy Sulechowskiej konferencji prasowej. Rafał Ostrowski przedłużył kontrakt do końca następnego sezonu, a Ilán Rappoport zostanie w Winnym Grodzie przynajmniej do czerwca bieżącego roku.

Młody Argentyńczyk ma 23 lata i jest ofensywnym pomocnikiem. Lechia będzie dla niego pierwszym klubem w Polsce, choć posługuje się on również polskim paszportem. Poprzednio występował on we włoskiej Serie D, a według portalu Transfermarkt ma również za sobą grę w kilku hiszpańskich klubach.


6

0

2

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności