Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWadim Tarasienko w Falubazie Zielona Góra!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2021-04-08 17:25

W czwartkowe popołudnie Marwis.pl Falubaz Zielona Góra poinformował o pozyskaniu zawodnika w charakterze gościa. Został nim 27-letni Wadim Tarasienko.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jakiś czas temu klub z Winnego Grodu informował, że prowadzi rozmowy z zawodnikami, którzy mieliby zasilić drużynę na zasadzie gościa. Dziś władze klubu ogłosiły pierwsze nazwisko: Wadim Tarasienko. Rosjanin w obecnym sezonie startuje w I-ligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz, a rok temu został najskuteczniejszym zawodnikiem na torach II ligi. Zresztą już od kilku sezonów jest on jednym z liderów eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Wadim Tarasenko to po Kryterium Asów gorące nazwisko. Jest gotowy na to, żeby nas wspomóc na wypadek choroby któregoś z podstawowych zawodników zagranicznych. Rosjanie zawsze potrafili zrobić w Falubazie wiele pozytywnego zamieszania, począwszy od Artioma Wodiakowa po Aleksandra Loktajewa. Wierzymy, że Wadim będzie postrzegany jako równie charakterny i waleczny – powiedział prezes ZKŻ SSA, Wojciech Domagała, cytowany przez portal falubaz.com.


1

0

0

0

1

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności