Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘBez bramek w Kożuchowie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-04-28 19:26

Nie zwalnia tempa JAKO IV Liga. W środowe popołudnie Lechia II Zielona Góra udała się do Kożuchowa na pojedynek z 9. w tabeli Koroną.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Spotkanie w Kożuchowie obyło się bez goli. Żadnemu z zespołów nie udało się pokonać bramkarza przeciwnika, choć było blisko np. w 5. minucie. Wówczas Michał Łokietek trafił zaledwie w słupek bramki gospodarzy. To pierwszy bezbramkowy remis Lechii II w tym sezonie.

Już w niedzielę podopiecznych Macieja Góreckiego czeka trudne zadanie na własnym terenie. Do Winnego Grodu przyjedzie wiceliderujący Dąb Sława-Przybyszów. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:00.

JAKO IV Liga, 28. kolejka: Korona Kożuchów – Lechia II Zielona Góra 0:0

Skład Lechii: Sieracki – Łokietek, Bartczak, Olejniczak (C), Brzeźniak, Jasiak, Sowiński, Topolski, Zioła, Lisowski, Cygan – Bartkowiak, Kurowski, Wieczorek, Haraś, Żurawski, Czarnecki, Maćkowiak.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności