Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCLJ U15: Pierwszy punkt TS-u Przylep

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-05-02 22:02

W niedzielnym pojedynku TS-u Przylep Zielona Góra z Gieksą Katowice beniaminek Centralnej Ligi Juniorów zainkasował swój pierwszy punkt na tym szczeblu rozgrywkowym.

fot. Sebastian Cielecki / ZGSPORT.PL

W pierwszym starciu pomiędzy tymi zespołami Gieksa zwyciężyła 1:0 po bramce w 70. minucie. Już wtedy widać było zatem, że TS Przylep wcale nie odstaje od ekipy z Katowic.

Niedzielny mecz nie był dla obu drużyn łatwy – od rana w Grodzie Bachusa padał obfity deszcz. Nie zważając jednak na warunki, zespoły przystąpiły do rywalizacji, w której jako pierwsi do siatki trafili przyjezdni. Zielonogórzanie wyrównali tuż po rozpoczęciu drugiej połowy za sprawą bramki Błażeja Chyszpolskiego. Tym samym zapewnił on Przylepowi pierwszy punkt w debiutanckim sezonie w CLJ U15.

Aktualnie drużyna z Winnego Grodu cały czas zajmuje ostatnią lokatę w tabeli. Do bezpiecznej, niezagrożonej spadkiem strefy traci ona jednak tylko 3 „oczka”. Już w najbliższą środę zielonogórzanie podejmą sąsiadującą Miedź Legnica w zaległym meczu 4. kolejki. Pierwszy gwizdek o godzinie 14:00.

Centralna Liga Juniorów U15, 9. kolejka: TS Przylep Zielona Góra – GKS Gieksa Katowice 1:1 (0:1)
0:1 Mateusz Gierałtowski 30’
1:1 Błażej Chyszpolski 44’

Składy drużyn:
TS Przylep Zielona Góra: Motykiewicz – Pawłowski, Iwanowicz, Dąbrowski, Chyszpolski, Tokar, Stachowiak, Pawelec, Papież, Michałowski, Bigos – Dankowski, Chojnacki, Antoszewski, Wilcząb, Szakoła, Radomski, Klóska.
GKS Gieksa Katowice: Potoczny, Maziarz, Maroszek, Kupczyk, Trepka, Szala, Rokita, Podwapiński, Gierałtowski, Bród, Siwcew – Świder, Soberka, Rauner, Komuda, Adamczyk, Kieś.


0

2

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności