Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOliver Vidin nowym trenerem Enea Zastalu BC Zielona Góra (wideo)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-05-19 16:43

Krótko po zakończeniu sezonu poznaliśmy nazwisko nowego trenera Enea Zastalu BC Zielona Góra. Został nim Oliver Vidin.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że po wypełnieniu dwuletniego kontraktu Zieloną Górę opuścił Žan Tabak. Niedługo po zakończeniu sezonu w PLK i lidze VTB poznaliśmy nazwisko nowego trenera zespołu. Został nim łączony od jakiegoś czasu z Zastalem Oliver Vidin, który przez ostatnie dwa lata prowadził Śląsk Wrocław, z którym zdobył brązowy medal. Wcześniej Serb pracował m.in. w lidze fińskiej oraz słowackiej, gdzie również jego zespoły stawały na podium.

Nowy trener przedstawił się dziś na konferencji prasowej zorganizowanej przez zielonogórski klub. Jego kontrakt ma być ważny przez rok z opcją przedłużenia. Aktualnie szkoleniowiec prowadzi rozmowy z Łukaszem Koszarkiem w kwestii jego dalszej gry w Winnym Grodzie. Następnie Serb chce się skupić na pozyskaniu polskich zawodników, a dopiero później będzie szukał graczy zagranicznych.

Zapis konferencji prasowej:


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności