Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCLJ U17: porażka z Rozwojem po słabej pierwszej połowie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-05-24 15:09

Juniorzy młodsi Lechii Zielona Góra niestety wciąż bez wygranej w Centralnej Lidze Juniorów. W niedzielne popołudnie na własnym terenie ulegli oni Rozwojowi Katowice 1:3 i pogorszyli swoją sytuację w walce o utrzymanie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

O pierwszej połowie meczu z Rozwojem zielonogórzanie woleliby raczej zapomnieć. Przyjezdni już w pierwszych minutach znajdowali drogę do bramki Lechii, przez co ledwo minął kwadrans gry i Rozwój prowadził już 3:0. Sytuacja zmieniła się po przerwie, kiedy to piłkarze z Winnego Grodu wreszcie doszli do głosu. Strzelanie rozpoczęli jednak dopiero w 90. minucie, kiedy było już za późno na powalczenie o punkty.

Po 12. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U17 Lechia plasuje się na ostatnim miejscu z 2 punktami na koncie. Do rozegrania zostały jej 4 spotkania, ale ma wciąż matematyczne szanse na utrzymanie. Za tydzień uda się do Katowic na rewanż z Rozwojem. Mecz ten w sobotę o 13:45.

Centralna Liga Juniorów U17, 12. kolejka: KS Lechia Zielona Góra – KS Rozwój Katowice 1:3 (0:3)
0:1 Oliwier Kwiatkowski 2’
0:2 Michał Flak 10’
0:3 Wiktor Skroch 17’
1:3 Bartosz Lubieniec 90’

Składy drużyn:
KS Lechia Zielona Góra: Słodki – Zientarski, Wójcik, Sadowski, Osiński, Kurowski, Jabłoński, Grzegorczyk, Dąbrowski, Dawcewicz, Wochnik – Sieracki, Mania, Lubieniec, Koseski, Guder, Filipczak, Adamiak.
KS Rozwój Katowice: Bielec, Zieliński, Adamiec, Kwiatkowski, Filipiak, Holeczek, Flak, Skroch, Bryła, Jastrzembski, Haładyń – Cieślar, Ziarkowski, Figura, Moczkowski, Jarosz.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności