Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZabiegani dla Ani – przed nami biegowy festyn charytatywny

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2021-05-25 15:23

Już w sobotę na terenie zielonogórskiego „Lotnika” odbędzie się charytatywny piknik sportowy na rzecz zmagającej się z SMA Ani Orłowskiej z Zielonej Góry. W planie m.in. 7-kilometrowy bieg po Parku Poetów.

fot. Sebastian Cielecki / ZGSPORT.PL

Piknik na rzecz Ani Orłowskiej odbędzie się w sobotę 29 maja w godzinach 10:00 – 13:00 na terenie IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze, czyli popularnego „Lotnika”. Od 11:00 rozpocznie się otwarty trening biegowy, którego trasa liczy 7 kilometrów i biegnie przez Park Poetów. Wpisowe wynosi min. 20 zł.

Poza biegiem organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, również dla najmłodszych. W festyn zaangażowały się także instytucje jak chociażby Urząd Statystyczny w Zielonej Górze czy OSP Stary Kisielin. Jak zapewniają organizatorzy, całe wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Więcej o pikniku w wydarzeniu na Facebooku.

Postaw nam kawę na buycoffee.to


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności