Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKapitan opuszcza pokład! Łukasz Koszarek w nowym klubie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-05-31 15:55

Łukasz Koszarek kończy swoją przygodę z Enea Zastalem BC Zielona Góra. Po 8 latach spędzonych w Winnym Grodzie „Koszar” przenosi się do Legii Warszawa.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

O podpisaniu dwuletniej umowy z Koszarkiem dziś przed południem poinformowała Legia Warszawa. 37-latek właśnie w drużynie ze stolicy ma spędzić ostatnie 2 lata swojej kariery.

Łukasz Koszarek do Zielonej Góry trafił na początku 2013 roku. Od tego czasu stał się prawdziwą legendą klubu, w najważniejszych momentach prowadząc go do wielu sukcesów. Kapitan zdobył z zielonogórskim klubem 5 mistrzostw Polski, 3 Puchary Polski oraz 2 Superpuchary. Jak podaje klubowy serwis, „Koszar” zdobył w barwach Zastalu 4226 punktów w 447 meczach. Ma on na swoim koncie również 2533 asysty.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności