Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZwieńczenie sezonu i powitanie lata. Lechia Zielona Góra zaprasza na piknik rodzinny

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-06-17 16:58

W sobotę Lechia Zielona Góra rozegra swój ostatni mecz w sezonie 2020/2021. Dzień później klub zaprasza na Kąpielisko Miejskie na Ochli, gdzie odbędzie się rodzinny piknik, związany z zakończeniem sezonu i rozpoczęciem lata.

fot. Paweł Górski / ZGSPORT.PL

Dzień po powrocie z Rybnika piłkarze Lechii Zielona Góra pojawią się na Kąpielisku Miejskim na Ochli. Właśnie tam klub współorganizuje rodzinny piknik, na który zaprasza wszystkich zielonogórzan i nie tylko. Odbędzie się on pod hasłem „Rodzinne Powitanie Lata z Lechią Zielona Góra”. Jednym z głównych punktów programu będzie mecz charytatywny, będący finałem akcji #SAWAvsSUCHY. Odbędzie się on w formule beach soccera. Na plaży na Ochli wystąpią zawodnicy Lechii ramię w ramię z kibicami, którzy wygrali udział w tym spotkaniu we wspomnianej akcji charytatywnej.

Poza tym, zarówno dorosłych i dzieci, czekać będzie moc atrakcji. Będą to m.in. sportowe zabawy z Akademią Piłkarską Macieja Murawskiego, prezentacja drużyny Lechii i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Lubuskim Pucharem Polski, szkolenia dla dzieci pt. bezpieczne wakacje (ćwiczenia na fantomach), plażowa strefa relaksu czy strefa grillowa oraz foodtrucki. Gratką dla kibiców będzie również stoisko z gadżetami, na którym będzie można zakupić m.in. repliki koszulek meczowych Lechii.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 12:00 i potrwa do 17:00. Pierwszy gwizdek meczu piłki plażowej zaplanowano na godzinę 13:00. Wstęp na piknik jest bezpłatny.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności