Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWataha wraca na Botaniczną

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2018-06-08 13:20

Po długiej przerwie futboliści Watahy Zielona Góra wracają na własny teren. Niepokonani zielonogórzanie podejmą na stadionie przy ulicy Botanicznej drużynę Thunder Lions.

Ekipa z Winnego Grodu na półmetku sezonu zasadniczego prezentuje się najlepiej ze wszystkich drużyn w LFA2. Wataha jest obecnie jedynym niepokonanym klubem w lidze, mając na koncie 3 zwycięstwa i 6 punktów.

Najbliższy rywal zielonogórzan znajduje się z kolei na przeciwnym biegunie ligowego zestawienia. Thunder Lions plasują się na ostatnim miejscu tabeli grupy B LFA2, nie zaznawszy jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa.

Klub z Grodu Bachusa kilka dni temu poinformował o zmianie w zarządzie. Dotychczasowego prezesa, Tomasza Dzidę, zastąpił Tomasz Pasiuk. Mecz z „Lwami” będzie zatem inauguracyjnym spotkaniem Watahy pod wodzą nowego prezesa.

Pierwsze tegoroczne starcie pomiędzy Thunder Lions a „Wilkami” zakończyło się zwycięstwem zielonogórzan, którzy w Rybniku wygrali 30:12. Faworytem rewanżu również jest drużyna z Zielonej Góry, która, miejmy nadzieję, uraczy wygraną głodnych emocji kibiców futbolu amerykańskiego.

4. kolejka LFA2: Wataha Zielona Góra – Thunder Lions
Data: 09.06.2018, godzina 16:00
Miejsce: Stadion futbolowy, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności