Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘOfensywa transferowa Zastalu trwa. Kolejny Serb w zespole!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-07-12 19:51

Krótko po ogłoszeniu kontraktu Jarosława Zyskowskiego Enea Zastal BC Zielona Góra poinformował o podpisaniu umowy z kolejnym zawodnikiem. Jest nim Dragan Apić.

fot. ABA League/Dragana Stjepanovic

25-letni center przez pierwsze 6 lat swojej kariery grał w rodzimej lidze, po czym przeniósł się za granicę. Grywał wówczas w uczestniczącym w Lidze VTB Lokomotivie Kubań, hiszpańskim San Pablo Burgos, a ostatnio w czarnogórskim KK Budućnost. W tym ostatnim zdobywał średnio 5,2 punktu na mecz Ligi Adriatyckiej. Występuje on również w reprezentacji Serbii.

Bardzo cieszę się, że trafiłem do Zielonej Góry. Przez ostatnie kilka dni dużo rozmawiałem z trenerem Vidinem, opowiedział mi dużo o klubie i jego celach. Znaleźliśmy wspólny język. Mamy dużo pracy przed sobą, ale jestem pewien, że będziemy mieć na tyle jakości, że zrealizujemy postawione przed sobą zadania. Zielona Góra zawsze celuje wysoko, a ja zrobię wszystko, by pomóc drużynie zrealizować wszystkie postawione przed nami cele – mówi nowy nabytek zielonogórskiego klubu.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności