Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPierwszy transfer w Lechii Zielona Góra!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2021-07-22 09:53

W czwartkowy poranek Lechia Zielona Góra ogłosiła pierwszy transfer przed sezonem 2021/2022. Do zespołu dołączył Oliwer Janczak.

fot. Lechia Zielona Góra

Na początku przerwy międzysezonowej Lechia skupiła się głównie na przedłużaniu kontraktów z obecnymi zawodnikami klubu. Nie oznacza to jednak, że nie szukała ona wzmocnień. Pierwszym transferem w zespole jest pozyskanie 19-letniego pomocnika Oliwera Janczaka, który ma za sobą grę m.in. w Sparcie Rudna i zespołach młodzieżowych Górnika Polkowice.

To pierwsza nowa twarz w zielonogórskiej drużynie. Poza tym klub z Sulechowskiej testuje jeszcze czterech zawodników, którzy w większości z dobrej strony pokazywali się w dwóch dotychczas rozegranych sparingach. Czy oni również zyskają uznanie trenera Andrzeja Sawickiego? Przekonamy się w najbliższych dniach.


3

0

0

4

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności