Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘReprezentant Polski dołącza do Zastalu!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2021-07-29 10:15

W środę z samego rana Enea Zastal BC Zielona Góra ogłosił podpisanie rocznego kontraktu z Andym Mazurczakiem.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Urodzony w Stanach Zjednoczonych rozgrywający w ubiegłym sezonie rywalizował na parkietach Energa Basket Ligi w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza. Wykręcił wówczas średnie na poziomie 10,9 punktu, 4,3 zbiórki oraz 5,4 asysty na mecz. Wcześniej w swojej karierze występował w klubach z Grecji, Niemiec, Hiszpanii oraz Holandii.

Jestem bardzo zadowolony, że mogę dołączyć do drużyny, z którą będę walczył o najwyższe cele. Dam z siebie wszystko, żeby pomóc zespołowi w rozgrywkach Energa Basket Ligi i VTB. Mam nadzieję, że ten sezon da nam wszystkim dużo sukcesów i mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy razem na meczach – powiedział Mazurczak na łamach klubowego portalu.

A jak wybór 27-latka uzasadnił trener Vidin? – Udowodnił, że posiada umiejętności, które pozwalają mu grać na odpowiednim poziomie w Energa Basket Lidze i reprezentacji Polski. To dobry kontrakt dla obu stron - my dostajemy dobrego zawodnika, a Andy dostaje szansę spróbowania swoich sił w lidze VTB. W tym momencie do zamknięcia składu zostało nam podpisanie jednego lub dwóch zawodników. Jesteśmy cierpliwi w dobieraniu graczy, jednak myślę, że już niedługo zamkniemy nasz skład – stwierdził szkoleniowiec zielonogórskiej drużyny.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności